EnjoyLife
...
O poveste și o echipă care a prins viață în urmă cu o lună. Suntem 23 de
tineri, masteranzi la FEAA, care se bucură din plin de viață. Suntem persoane
diferite, unii mai timizi alții mai îndrăzneți, unii avem ochi căprui, alții
albaștri sau verzi, însă cu toții de acum luptăm pentru a oferi unui suflet
inocent o șansă de a se bucura de o viață normală! Lupta e grea și experiența
ne lipsește însă încrederea în noi este mai mare! Știm care este scopul nostru
și pentru el vom lupta până la final! Pentru a ieși învingători din această
luptă punem la bătaie toate armele noastre și organizăm un eveniment caritabil,
Un sunet în tăcere!
Am sa va urmaresc, m-as bucura sa pot ajuta si eu pe cineva care are nevoie...
RăspundețiȘtergereTe asteptam cu mare drag la eveniment unde il vei putea vedea si pe Robert :)
RăspundețiȘtergere